Tapestry (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Mission
be: Місыя

en: Banner
be: Банэр

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі
