Tapestry (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Mission
bg: Мисия

en: Right
bg: Дясно

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
