Tapestry (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Mission
cy: Cenhadaeth

en: Style
cy: Arddull

en: Font Family
cy: Teulu Ffont

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
