Tapestry (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Mission
gl: Propósito

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina
