Tapestry (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Style
it: Stile

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina
