Tapestry (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
