Tapestry (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Centered
kn: ಮಧ್ಯಸ್ಥಿತ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Font Family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
