Tapestry (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Mission
ku: ئامانج

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
