Tapestry (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Mission
lv: Misija

en: Banner
lv: Baneris

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Footer Message
lv: Kājenes paziņojums

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
