Tapestry (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
