Tapestry (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Mission
mn: Даалгавар

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
