Tapestry (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Mission
my: ရည်မှန်းချက်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
