Tapestry (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
