Tapestry (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Mission
sk: Ciele

en: Centered
sk: Na stred

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky
