Tapestry (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Mission
tr: Sitenin Amacı

en: Leaderboard
tr: Ana pano

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı
