Tapestry (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
