Tapestry (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Mission
vi: Nhiệm vụ

en: Centered
vi: Đặt vào giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Font Family
vi: Họ phông

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang
