Tapestry (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Mission
ast: Misión

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
