Tapestry (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Mission
ca: Missió

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: Font Family
ca: Família de la font

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Footer Message
ca: Missatge del peu

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina
