Tapestry (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Mission
cs: Cíle

en: Style
cs: Styl

en: Font Family
cs: Řez písma

en: You are here
cs: Jste zde

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky
