Tapestry (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Mission
eu: Helburua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean
