Tapestry (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Mission
hr: Misija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice
