Tapestry (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
