Tapestry (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Mission
lt: Misija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia
