Tapestry (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Use Icons
ru: Использовать иконки

en: Mission
ru: Миссия

en: Centered
ru: По центру

en: Fusion
ru: Связка

en: Banner
ru: Баннер

en: Leaderboard
ru: Список лидеров

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Style
ru: Стиль

en: Font Family
ru: Семейство шрифтов

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Footer Left
ru: Подвал слева

en: Footer Right
ru: Подвал справа

en: Footer Message
ru: Текст нижнего колонтитула

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы
