Tapestry (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
