Tapestry (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Mission
th: เป้าหมาย

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Path to Custom Stylesheet
th: พาธไปยังสไตล์ชีท
