Tapestry (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Mission
eo: Celaro

en: Banner
eo: Rubando

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie
