Tapestry (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Mission
et: Missioon

en: Banner
et: Bänner

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa
