Tapestry (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Mission
fi: Tehtävä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Style
fi: Tyyli

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: User 1
fi: Käyttäjä 1

en: User 2
fi: Käyttäjä 2

en: User 3
fi: Käyttäjä 3

en: User 4
fi: Käyttäjä 4

en: User 5
fi: Käyttäjä 5

en: User 6
fi: Käyttäjä 6

en: Suckerfish Menu
fi: Suckerfish-valikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna
