Tapestry (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Mission
he: משימה

en: Banner
he: באנר

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף
