Tapestry (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Mission
hi: विशेष कार्य,नियोग

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Style
hi: अंदाज

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे
