Tapestry (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Mission
id: Misi

en: Leaderboard
id: Papan peringkat

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Style
id: Gaya

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: You are here
id: Anda di sini

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
