Tapestry (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Mission
km: បេសកកម្ម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ
