Tapestry (7.x-2.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
