Tapestry (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Mission
oc: Objectius

en: Banner
oc: Bandièra

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Style
oc: Estil

en: Firenze
oc: Florença

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: User 1
oc: Utilizaire 1

en: User 2
oc: Utilizaire 2

en: User 3
oc: Utilizaire 3

en: User 4
oc: Utilizaire 4

en: User 5
oc: Utilizaire 5

en: User 6
oc: Utilizaire 6

en: Header Right
oc: Enrèsta de dreita

en: User 7
oc: Utilizaire 7

en: User 8
oc: Utilizaire 8

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina
