Tapestry (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Mission
pl: Misja

en: Centered
pl: Wyśrodkowane

en: Banner
pl: Baner

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Style
pl: Styl

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: User 1
pl: Użytkownik 1

en: User 2
pl: Użytkownik 2

en: User 3
pl: Użytkownik 3

en: User 4
pl: Użytkownik 4

en: User 5
pl: Użytkownik 5

en: User 6
pl: Użytkownik 6

en: Footer Message
pl: Stopka

en: User 7
pl: Użytkownik 7

en: User 8
pl: Użytkownik 8

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony
