Tapestry (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Mission
el: Σκοπός

en: Centered
el: Κεντραρισμένη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Style
el: Στυλ

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας
