Tapestry (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Mission
fa: رسالت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Style
fa: سبک

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: User 1
fa: کاربر ۱

en: User 2
fa: کاربر ۲

en: User 3
fa: کاربر ۳

en: User 4
fa: کاربر ۴

en: User 5
fa: کاربر ۵

en: User 6
fa: کاربر ۶

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه
