Tapestry (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
