Tapestry (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Mission
is: Tilgangur

en: Centered
is: Miðjað

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: You are here
is: Þú ert hér
