Tapestry (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Mission
ja: ミッション

en: Centered
ja: 中央

en: Banner
ja: バナー

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Style
ja: スタイル

en: You are here
ja: 現在地

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後
