Tapestry (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Mission
nl: Missie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Style
nl: Stijl

en: Font Family
nl: Font familie

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: You are here
nl: U bent hier

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: User 1
nl: Gebruiker 1

en: User 2
nl: Gebruiker 2

en: User 3
nl: Gebruiker 3

en: User 4
nl: Gebruiker 4

en: User 5
nl: Gebruiker 5

en: User 6
nl: Gebruiker 6

en: Footer Message
nl: Bericht onderaan

en: User 7
nl: Gebruiker 7

en: User 8
nl: Gebruiker 8

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Path to Custom Stylesheet
nl: Pad van het aangepaste stylesheet
