Tapestry (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
