Tapestry (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Mission
ro: Misiunea

en: Centered
ro: Centrat

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Style
ro: Stil

en: Font Family
ro: Familie font

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii
