Tapestry (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Mission
sq: Misioni

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
