Tapestry (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Mission
sv: Syfte

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Style
sv: Stil

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: You are here
sv: Du är här

en: Footer Message
sv: Meddelande i sidfot

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan
