Tapestry (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Use Icons
uk: Використовувати іконки

en: Mission
uk: Місія

en: Centered
uk: По центру

en: Fusion
uk: Злиття

en: Banner
uk: Банер

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Style
uk: Стиль

en: Firenze
uk: Фіренце

en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: User 1
uk: Користувач 1

en: User 2
uk: Користувач 2

en: User 3
uk: Користувач 3

en: User 4
uk: Користувач 4

en: User 5
uk: Користувач 5

en: User 6
uk: Користувач 6

en: Footer Message
uk: Текст нижнього колонтитула

en: User 7
uk: Користувач 7

en: User 8
uk: Користувач 8

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: User 9
uk: Користувач 9

en: User 10
uk: Користувач 10

en: User 11
uk: Користувач 11

en: User 12
uk: Користувач 12

en: User 13
uk: Користувач 13

en: User 14
uk: Користувач 14

en: User 15
uk: Користувач 15
