TARDIS (7.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: January
bn: জানুয়ারী

en: February
bn: ফেব্রুয়ারী

en: March
bn: মার্চ

en: April
bn: এপ্রিল

en: May
bn: মে

en: June
bn: জুন

en: July
bn: জুলাই

en: August
bn: আগস্ট

en: September
bn: সেপ্টেম্বর

en: October
bn: অক্টোবর

en: November
bn: নভেম্বর

en: December
bn: ডিসেম্বর

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
