TARDIS (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Link
es: Enlace

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Address
es: Dirección

en: January
es: Enero

en: February
es: Febrero

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: months
es: meses

en: Languages
es: Idiomas

en: Block name
es: Nombre del bloque

en: Date field
es: Campo de fecha

en: Page name
es: Nombre de página

en: No link
es: Sin enlace

en: Normal link
es: Enlace normal
